Комплексне очищення господарсько-побутових, дощових і стічних вод на автозаправних станціях.

АЗС – це дуже специфічні об’єкти. Багато з них розташовані на шосе, десь в не розвиненій місцевості. Саме з цієї причини очищення стічних вод з цього типу об’єкта є проблематичною. Зазвичай в ізольованих місцях немає каналізації, а регулярна утилізація септиків дуже дорога. На особливу увагу заслуговує і очищення стічних вод від нафтопродуктів. Тому все більше підприємств вирішують встановити сучасні очисні споруди на АЗС.

Методи очищення стічних вод від нафтопродуктів і інших забруднень

Однією з популярних помилок при проектуванні очисних споруд є зниження розрахункової витрати стічних вод, що негативно впливає на роботу установки біологічної очистки стічних вод і призводить до зниження ефективності очищення. Маючи багаторічний досвід експлуатації локальних очисних споруд для автозаправних станцій, ми переконалися, що на таких об’єктах мінімальний витрата не повинна перетинати межу 3 м3/добу. У подібного роду очисних спорудах необхідно передбачити додаткові заходи для затримання грубих нечистот. Знадобитися очищення води від нафтопродуктів. Для цього перед установкою «BIOTAL» необхідно передбачити каналізаційний колодязь з гратами для затримання грубих нечистот.

 

Для очисних споруд АЗС характерна велика нерівномірність надходження стічних вод. Щоб не допустити затоплення установки ” BIOTAL” при залпових скидах стічних вод, необхідно перед установкою, у залізобетонному колодязі, встановити насос подачі стічних вод, який буде підключений до блоку управління установкою. При досягненні максимальних рівнів стічної води в установці “BIOTAL” автоматично відключається насос подачі стічних вод на установку, запобігаючи її затопленню. А тим часом стічна вода накопичується у коло-дязі КНС і подається на установку після автоматичного вмикання насоса подачі. У більшості випадків на екологічні служби забороняють скидати очищені стічні води на об’єктах АЗС у дренажну систему, зливову каналізацію чи річку. У такому випадку очищена стічна вода накопичується у залізобетонному колодязі і у подальшому вивозиться на зливні станції. Щоб запобігти поверненню очищеної стічної води з колодязя – накопичувача назад, в установку, необхідно передбачити систему сигналізації про заповнення колодязя – накопичувача до максимального рівня.

На схемі наведений приклад компонування очисних споруд для АЗС з установкою “BIOTAL-3-MPD-RBU”.

skhema azs

footer logo

Очисні споруди стічних вод, монтаж, сервіс, проектування

Контакти

Наш офіс в Житомирі:

вул. Героїв Пожежних, 66/41

Контактні телефони:

(0412) 24-58-13, (0412) 24-29-22, (067) 412-42-11

Електронна пошта:

info@zt.ukrbiotal.com, info@ukrbiotal.com

Відділ-маркетингу:

Підбір установок, оформлення договорів, реклама

тел: (0412) 24-58-13
Ми в соціальних мережах
7d854dfba922dbf6afd98c4f4417ae8b fb1