Про нас


17 РОКІВ РОБОТИ!

ПП «Укрбіотал-монтаж» – команда професіоналів, яка займається будівництвом, монтажем та обслуговуванням систем біологічної очистки стічних вод по технології BIOTAL. 

Для комплексного вирішення питання з облаштування  каналізації «під ключ» – від  проектування очисних споруд до здачі їх в експлуатацію і сервісного обслуговування  установок BIOTAL в 2002 р. під керівництвом Тетері Сергія Івановича були створені офіційні представництва в м. Житомирі: ПП «Укрбіотал-проект», ПП «Укрбіотал-монтаж» та ПП «Укрбіотал-сервіс».

За 17 років  підприємства здобули репутацію надійних  ділових партнерів і користуються довірою своїх клієнтів.

Нами запроектовано, встановлено та успішно працюють більше 1200 установок BIOTAL в 18-ти країнах – Україна, Чехія, Болгарія, Грузія, Молдова, Афганістан, Азербайджан, ОАЕ і т.д.

Наші сертифіковані фахівці професійно здійснять проектування об’єктів архітектури відповідно до основних вимог надійності та безпеки, а також забезпечать авторський нагляд за будівництвом з метою грамотного втілення в реальність проектних рішень.

Установкам біологічного очищення стічних вод BIOTAL, присвоєно знак якості «Вища проба». Отримала золоту медаль в категорії “Охорона навколишнього середовища/Екологія”, є переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції “100 найкращих товарів України – 2009”, в рамках якого установки біологічного очищення стічних вод BIOTAL визнані кращим товаром України.


ЧОМУ BIOTAL?

BIOTAL – ЄДИНА У СВІТОВІЙ ПРАКТИЦІ СИСТЕМА АВТОНОМНОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ, ЯКА МАЄ:

  • ефективне затримання грубих нечистот на припливі у нержавіючій сітці великого об’єму з фіксованою кришкою та двостороннім барботажем;
  • 7-програмне автоматичне регулювання потужності, яке дозволяє економити до 70% електроенергії;
  • 7-ступінчаcту очистку з багатоконтурною прямою і зворотньою рециркуляцією мулу між реакторами, яка забезпечує очистку стічних вод ефективністю до 99%;
  • автоматичне видалення, стабілізацію та зневоднення надлишкового активного мулу;
  • віддалений контроль за роботою  установок BIOTAL з дистанційним контролем якості очистки стічних вод.

7000

ПРАЦЮЮЧИХ УСТАНОВОК

Успішно працюють понад 7000 установок BIOTAL

60 млн

ОЧИЩЕНОЇ ВОДИ

Установки BIOTAL очистили більше 60 млн. м3 води

32

НАГОРОДИ

За роки роботи отримано більш 32 нагород